Το Τμήμα Κοινωνικής Πολιτικής του Δήμου Κοζάνης καθώς και τα μέλη του ΚΑΠΗ του Δήμου, ευχαριστούν θερμά τις αδερφές Μαίρη Βαχτσεβάνου-Χαντζιάρα και Μάγδα Βαχτσεβάνου-Σιλεβίστα, για την ευγενική δωρεά επίπλων του πατρικού τους σπιτιού στο ΚΑΠΗ του Δήμου μας, εις μνήμην των γονέων τους Κωνσταντίνου και Αικατερίνης Βαχτσεβάνου. Ο πατέρας τους Κωνσταντίνος, υπήρξε ο πρώτος εκπρόσωπος των μελών, τη χρονική διάρκεια από το 1992 έως το 1997.
Η χειρονομία σας είναι γεμάτη ανθρωπιά και καλοσύνη για το συνάνθρωπο και δίνει ελπίδα και κουράγιο να συνεχίσουμε το έργο μας, παρέχοντας στήριξη και φροντίδα για τους ανθρώπους της Τρίτης Ηλικίας.
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2024/02/DSC_0750-1-1024x683.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2024/02/DSC_0751-1024x683.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2024/02/DSC_0749-1024x683.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2024/02/DSC_0747-1024x683.jpg)