Συγχαρητήρια κ.Ταξιαρχε στα νέα καθήκοντα καλή επιτυχία καλή τύχη ‼️Ευχαριστούμε για την πολυετή προσφορά στην Δυτ.Μακεδονία και στην Κοζάνη, ευχαριστώ ιδιαίτερα για την εποικοδομητική συνεργασία μας προς όφελος της περιοχής μας και των συμπολιτών μας ,συνεχίζουμε ……….
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies. Συνεχίζοντας να χρησιμοποιείτε αυτόν τον ιστότοπο, δίνετε τη συγκατάθεσή σας για χρήση cookies. Επισκεφθείτε την Πολιτική απορρήτου και cookie. Συμφωνώ