Σας προσκαλούμε στην Γενική Συνέλευση του Συλλόγου μας ,η οποία θα πραγματοποιηθεί την Κυριακή 6 Νοεμβρίου 2022 στις 11.00 στα γραφεία του Συλλόγου με τα παρακάτω θέματα:
*Απολογισμός πεπραγμένων και Λογοδοσία πεπραγμένων.
*Οικονομικός Απολογισμός.
*Συζήτηση για τα τρέχοντα θέματα που απασχολούν τις πολύτεκνες οικογένειες.
*Εκλογή εφορευτικής επιτροπής.
Επειδή δεν προβλέπεται να υπάρξει απαρτία όπως ορίζει το καταστατικό η Γενική Συνέλευση θα πραγματοποιηθεί την επόμενη Κυριακή 13 Νοεμβρίου στις 11.00 στα γραφεία του Συλλόγου και θα ακολουθήσει η εκλογική διαδικασία έως τις 18.00.
![👉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/1f449.png)