«Ως μια νίκη του Γρεβενιώτικου λαού, έπειτα από έναν δύσκολο και πολύχρονο αγώνα», χαρακτηρίζει την έναρξη των έργων φυσικού αερίου στην περιοχή μας, ο Δήμαρχος Γρεβενών Γιώργος Δασταμάνης. Ένα μεγάλο γεγονός που «πετύχαμε όλοι μαζί», Πολίτες και Δημοτική Αρχή.
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies. Συνεχίζοντας να χρησιμοποιείτε αυτόν τον ιστότοπο, δίνετε τη συγκατάθεσή σας για χρήση cookies. Επισκεφθείτε την Πολιτική απορρήτου και cookie. Συμφωνώ