Ομορφαίνοντας την καθημερινότητα και τη διάθεσή μας, το Τμήμα Πρασίνου & Περιβαλλοντικής Διαχείρισης του Δήμου Κοζάνης, προχώρησε στη φύτευση πολύχρωμων ανοιξιάτικων λουλουδιών στα παρτέρια της κεντρικής πλατείας Νίκης.
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC_1120-1024x683.jpg)
Στόχος της Δημοτικής Αρχής είναι η συνεχής αναβάθμιση και εξωραϊσμός του αστικού τοπίου, απευθύνοντας παράκληση σε όλους τους δημότες να προστατεύουν και να αγαπούν τις ολάνθιστες γωνιές, που κοσμούν πραγματικά την πόλη μας.
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC_1112-1-1-1024x782.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC_1113-1024x683.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC_1119-1024x683.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC_1121-1024x683.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC_1130-1024x683.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC_1153-1024x597.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2024/04/DSC_1150-1024x683.jpg)