Ακούραστος και μαχητικός ο υποψήφιος ευρωβουλέυτής του ΠΑΣΟΚ-ΚΙΝΑΛ Νίκος Ξυλούρης δίνει τον προσωπικό΄ του αγώνα ενόψει της εκλογικής αναμέτρησης της 9ης Ιουνίου.
Οργώνει κυριολεκτικά την Ελλάδα στο πλευρό του προέδρου Νίκου Ανδρουλάκη και η δυναμική του προσωπικότητα σε συνδυασμό με την επιστημονική του κατάρτιση συμπληρώνουν το πακέτο του πολιτικού άνδρα που μπορεί επάξια να εκπροσωπήσει τους συμπολίτες του στο Ευρωκοινοβούλιο…
Βλέπετε ο γιατρός έχει ισχυρό κοινωνικό εκτόπισμα και προπαντός απήχηση ο λόγος του στους πολίτες…
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjbLL-x2Zw7DUtJAc3E2i1yLoiUhC62yQ0SYw5z2_-5_BCK6W-eKyJFC6YXvZnv_S8jcaVQSBovP-671SZFTlEaMUZT4hVMyg9vKIuB5tZXh1i0xMVYTkvDXuTreTKVXokMvr5NODzuQ3eX9N2OV95hhe3bCVvUatIjvPlM3fdOOKLA58HiAHLgF0eZCsFF/s16000/02.%20________%20_____%20-%20___________%2016x9.png)