Σταθμός σήμερα το Τσοτύλι, με τη βοήθεια της ΟΜ Τσοτυλίου. Ο κόσμος θερμός και η ανταπόκριση παραπάνω από θετική. Πολλοί είχαν κι ένα καλό λόγο να πουν για το πατέρα μου. Με νίκη του ΣΥΡΙΖΑ στις 21 Μαΐου ανοίγει ο δρόμος για μια πολιτική με έμφαση στον πρωτογενή τομέα και στόχο την αποκέντρωση. Η περιφέρεια θα πρέπει να έχει πρόσβαση σε υγεία, παιδεία και εργασία ώστε να κρατηθεί ζωντανή.
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2023/05/FB_IMG_1683986372441.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2023/05/FB_IMG_1683986370788-1024x768.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2023/05/FB_IMG_1683986368774-1024x768.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2023/05/FB_IMG_1683986362862-1024x768.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2023/05/FB_IMG_1683986360819-768x1024.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2023/05/FB_IMG_1683986358878-768x1024.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2023/05/FB_IMG_1683986356933-1024x667.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2023/05/FB_IMG_1683986350736-1024x768.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2023/05/FB_IMG_1683986349034-1024x768.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2023/05/FB_IMG_1683986346853-1024x768.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2023/05/FB_IMG_1683986342789-1024x768.jpg)