Είχα την τιμή να είμαι εισηγήτρια με θέμα « Ψηφιοποίηση και Γυναικεία Αγροτική Επιχειρηματικότητα» στην επιτυχημένη εκδήλωση που οργάνωσε ο Γραμματέας Αγροτικών Φορέων της ΝΔ Ανδρέας Καρασαρίνης «Η ενίσχυση του πρωτογενούς τομέα και η μετάβασή του στην ψηφιακή εποχή». στην Βέροια στις 8 Σεπτεμβρίου.
Ομιλητές στην εκδήλωση ο Υπουργός Αγροτικής Ανάπτυξης Γεώργιος Γεωργαντάς, Υφυπουργός Οικονομικών Απόστολος Βεσυρόπουλος , Πρόεδρος του ΕΛΓΑ Λυκουρέντζος Θεοφ. Ανδρέας, Αναπληρωτής Υπουργός Οικονομικών Θεόδωρος Σκυλακάκης , Γενικός Γραμματέας Ψηφιακής Διακυβέρνησης Λεωνίδας Χριστόπουλος, Αντιπρόεδρος ΕΛΓΟ ΔΗΜΗΤΡΑ Σταυρούλα Πετρή και τον Γραμματέα Ψηφιακού Μετασχηματισμού Κώστας Μαμούλης.
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2022/09/305330574_1251901392299159_184047687699624542_n.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2022/09/305530636_1481462279016437_6582541195741806357_n.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2022/09/306394236_787229028987764_7434384388752158420_n.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2022/09/305730131_1128378341143129_189073721905345722_n.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2022/09/306500720_8089439994461452_6970412309438452423_n.jpg)
Καλλιόπη Σεμερτζίδου
Πολιτευτής Νέας Δημοκρατίας Νομού Κοζάνης
Συντονίστρια Κοινοτικών Πόρων και
Γυναικείας Αγροτικής Επιχειρηματικότητας