Ο Εμπορικός Σύλλογος Κοζάνης καλεί όλο τον κόσμο στη Θεία Λειτουργία του Συλλόγου τη Κυριακή πρωί 14 Ιουλίου, στον Ιερό Ναό Μεταμορφώσεως του Σωτήρα. Θα ακολουθήσει κέτεριγκ προσφορά του Συλλόγου μετά το πέρας της Λειτουργίας.
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies. Συνεχίζοντας να χρησιμοποιείτε αυτόν τον ιστότοπο, δίνετε τη συγκατάθεσή σας για χρήση cookies. Επισκεφθείτε την Πολιτική απορρήτου και cookie. Συμφωνώ