“Κάθε πότε στρώνουν το…κόκκινο χαλί οι Κοζανίτες;”-Το θέμα του Kozanimedia με το κόκκινο χαλί στο “γιορτάσι” του δημάρχου Γ. Κοκκαλιάρη έγινε…σκετσάκι στο απολαυστικό “Γέλιοtherapy” του ΔΗΠΕΘΕ Κοζάνης-Δείτε τη σατιρική απάντηση!
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies. Συνεχίζοντας να χρησιμοποιείτε αυτόν τον ιστότοπο, δίνετε τη συγκατάθεσή σας για χρήση cookies. Επισκεφθείτε την Πολιτική απορρήτου και cookie. Συμφωνώ