“Βούλιαξε” από κόσμο το βράδυ της Παρασκευής η Καισαρειά, για τ μεγάλο πανηγύρι του χωριού με τον Γιάννη Γρίβα, τον Δημήτρη Καρακώστα και τον Θωμά Γρηγορόπουλο.
Είχε προηγηθεί παρουσίαση παιδικών χορευτικών τμημάτων των Πολιτιστικών-Μορφωτικών Συλλόγων Αιανής, Άνω Κώμης και Κρόκου, σε μια άκρως επιτυχημένη διοργάνωση από τον Μορφωτικό-Πολιτιστικό Σύλλογο Καισαρειάς «Tα Εφτά Πλατάνια».
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2024/06/446027268_909581767592842_2273946884803191631_n-768x1024.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2024/06/446040225_1193585524970809_2049608489318857171_n-768x1024.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2024/06/448223326_1014170983655448_6700343708614451992_n-768x1024.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2024/06/446056010_321618600998067_5071763898418019325_n-768x1024.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2024/06/448160948_785098616937650_7484391280518867873_n-768x1024.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2024/06/446043245_444832418501493_6272901820278564691_n-768x1024.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2024/06/446035382_833789108626816_2740233421842579575_n-768x1024.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2024/06/445974183_989075855946057_2909676883914460481_n-768x1024.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2024/06/447907331_1114681402941601_3883995182368140294_n-768x1024.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2024/06/446007100_264232216748457_1529147637167431860_n-768x1024.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2024/06/446007106_1501252170475234_5778725210551384699_n-768x1024.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2024/06/448253338_277668242098310_8961563116902727244_n-768x1024.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2024/06/448186826_497093496001299_7550168810278858361_n-768x1024.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2024/06/446079646_436897375786097_6258826952449250699_n-768x1024.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2024/06/446035382_1172402707122497_6888793430657238231_n-768x1024.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2024/06/446042856_780489510936415_8750419172393551791_n-768x1024.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2024/06/448219296_992743965596584_4379629985031073558_n-768x1024.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2024/06/448267509_1186042915929471_6047302347839874912_n-768x1024.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2024/06/att.4SQQje52OtwNwulFy9-PjFYNOwX8-xBgATWU912-UfI-1024x576.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2024/06/att.7gqsr_EeDMHT0ZZGPMNwbgvO7pEEYKQ-NGdqS7jBx7I-1024x576.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2024/06/att.iDhLRbkUiWZSUCabme35g7SG0VIa9fhKMraCNCZq8pM-1024x576.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2024/06/att.pF8FpOtiUwoSyPgSeO_Ub9u7ROA2f7vC5_QjhVPsoQM-1024x576.jpg)