Συγκέντρωση κατοίκων της Άνω Κώμης για τα προβλήματα του χωριού πραγματοποιήθηκε το βράδυ της Παρασκευής, παρουσία και του αντιδημάρχου Γιώργου Δουγαλή, ο οποίος είχε την ευκαιρία να συζητήσει με τον κόσμο και τους εκπροσώπους της Τοπικής Κοινότητας και άλλων φορέων.
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies. Συνεχίζοντας να χρησιμοποιείτε αυτόν τον ιστότοπο, δίνετε τη συγκατάθεσή σας για χρήση cookies. Επισκεφθείτε την Πολιτική απορρήτου και cookie. Συμφωνώ