Με μία νέα υπάλληλο στελεχώνεται η Διεύθυνση Περιβάλλοντος – Καθαριότητας και Ποιότητας Ζωής του Δήμου Εορδαίας, η οποία ορκίστηκε σήμερα Τετάρτη 28 Φεβρουαρίου ενώπιον του Δημάρχου Εορδαίας, Παναγιώτη Πλακεντά.
Πρόκειται για μία νέα Μηχανικό, ειδικότητας Μηχανικών Περιβάλλοντος Πανεπιστημιακής Εκπαίδευσης, επιτυχούσα της προκήρυξης 13Κ/2021 του ΑΣΕΠ, η οποία αναλαμβάνει άμεσα υπηρεσία στην ανωτέρω διεύθυνση του Δήμου.
Ο Δήμαρχος Π. Πλακεντάς καλωσόρισε τη νέα υπάλληλο και τής ευχήθηκε καλή και παραγωγική θητεία.
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2024/02/ορκ2-1024x768.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2024/02/ορκ-1024x696.jpg)