Ο Πολιτιστικός Σύλλογος Αλώνια σας καλεί στο ετήσιο καθιερωμένο γλέντι του που θα πραγματοποιηθεί στη πλατεία Αλώνια, Παρασκευή 7 Ιουλίου και ώρα 21:00 με την ορχήστρα του Χάρη Σαλαγκιώτη. Συμμετέχουν χορευτικά τμήματα:
-ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΕΝΩΣΗ ΚΟΥΒΟΥΚΛΙΩΤΩΝ “Ο ΟΣΙΟΣ ΒΑΡΑΔΑΤΟΣ” ΕΚ ΠΡΟΥΣΗΣ
-ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΦΙΛΟΙ ΤΗΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ
Σας περιμένουμε όλους για μια όμορφη δημοτική βραδιά αφιερωμένη στην παράδοση!
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2023/06/al1.jpg)