Στην πρόσληψη μόνιμου υπαλλήλου προχώρησε ο Δήμος Πρεσπών. Συγκεκριμένα, με απόφαση του Δημάρχου Γιώργου Στεργίου, με βάση τα αποτελέσματα της προκήρυξης 13Κ/2021 του ΑΣΕΠ, διορίσθηκε ως δόκιμη υπάλληλος σε κενή οργανική θέση μόνιμου προσωπικού, η Αναγνωστοπούλου Αντιγόνη του Θεμιστοκλή, ειδικότητας ΠΕ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ.
Ο Δήμαρχος και οι υπάλληλοι υποδέχτηκαν την κ. Αναγνωστοπούλου, η οποία ορκίστηκε και ανέλαβε τα καθήκοντά της.
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2024/03/432189327_965723271634020_1094085696743456254_n-1024x1024.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2024/03/432004299_708927624647925_5300043770524953637_n-1024x768.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2024/03/432158802_699066485508168_5737112481615763381_n-1024x1024.jpg)