Με τον καλύτερο τρόπο κλείνει η αγωνιστική χρονιά για τον σύλλογο μας. Στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα εφήβων νεανίδων του 2024 ο σύλλογος μας. Έλαβε μέρος με έναν αθλητή τον Ρούση Νικόλαο στην κατηγορία των -68 κιλών. Αν και με ελάχιστες προπονήσεις αφού λόγο τραυματισμού και σε μεγαλύτερη κατηγορία καταφέραμε να κατακτήσουμε την 3η θέση και το χάλκινο πανελλήνιο μετάλλιο μετά από 4 πολύ δυνατούς αγώνες. Από τις πιο δύσκολες κατηγορίες τα -68 όμως ο Νίκος απέδειξε για άλλη μια φορά πως είναι αθλητής υψηλού επιπέδου.
Οι κόποι η προσπάθεια και η εμπιστοσύνη πάντα ανταμείβονται!!!
Θερμά συγχαρητήρια από το Δ.Σ. του συλλόγου.
Η ποιότητα κάνει την διαφορά!!!
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2024/07/450084681_7724322674323432_4767107632290985017_n-1024x1024.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2024/07/449992429_7722559704499729_329426127776643099_n-768x1024.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2024/07/449947747_7722559907833042_6980460027187997860_n-498x1024.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2024/07/449747510_7722560104499689_2847493981103868643_n-498x1024.jpg)