Σταθμός σήμερα το Τσοτύλι, με τη βοήθεια της ΟΜ Τσοτυλίου. Ο κόσμος θερμός και η ανταπόκριση παραπάνω από θετική. Πολλοί είχαν κι ένα καλό λόγο να πουν για το πατέρα μου. Με νίκη του ΣΥΡΙΖΑ στις 21 Μαΐου ανοίγει ο δρόμος για μια πολιτική με έμφαση στον πρωτογενή τομέα και στόχο την αποκέντρωση. Η περιφέρεια θα πρέπει να έχει πρόσβαση σε υγεία, παιδεία και εργασία ώστε να κρατηθεί ζωντανή.
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2023/05/346607412_264748309306156_4437129903345271742_n-1024x768.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2023/05/346060077_193071496967026_5651120637639320573_n-1024x768.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2023/05/345922977_622452559757496_7658684128203005328_n-1024x768.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2023/05/346264143_1399868590811007_7552716849273944441_n-1024x768.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2023/05/346038834_553195440230698_1451455980910758716_n-1024x768.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2023/05/345916392_763968565465435_7555391734770061770_n-1024x667.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2023/05/346091185_778843303623201_8597486714529245757_n-768x1024.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2023/05/345913248_192706816992030_8482744059587861638_n-768x1024.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2023/05/345908024_160925000277735_2839877175506971884_n-1024x768.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2023/05/346101142_1976926722665746_7433381983148060961_n-1024x768.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2023/05/345901109_3463273420609966_5870302602342498360_n-1024x768.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2023/05/347124058_771223764673256_8698102099116013726_n.jpg)