Η Κοβεντάρειος Δημοτική Βιβλιοθήκη Κοζάνης, πραγματοποίησε το πρωί της περασμένης Δευτέρας 15 Ιουλίου 2024 για τους μικρούς της φίλους, μια πολύ όμορφη δράση για την Ελληνική Μυθολογία, μαθαίνοντας για αυτήν, μέσα από παιδικές ταινίες και εικονογραφημένα βιβλία.
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies. Συνεχίζοντας να χρησιμοποιείτε αυτόν τον ιστότοπο, δίνετε τη συγκατάθεσή σας για χρήση cookies. Επισκεφθείτε την Πολιτική απορρήτου και cookie. Συμφωνώ