Στην Πτολεμαϊδα βρέθηκε το μεσημέρι της Τετάρτης η δημοφιλής παρουσιάστρια του MEGA Δανάη Μπάρκα, η οποία πραγματοποίησε επίσκεψη στη μονάδα παραγωγής των εξαιρετικών καλλυντικών ETHELEO των Βασιλεία και Ερμιόνη Λαζαρίδη, αλλά και στην κλινική “Μητέρα” στην οποία εργάζεται ο “πατριάρχης” της οικογένειας και γνωστός γιατρός Παύλος Λαζαρίδης, ο οποίος έγραψε στο Facebook:
Θέλω να σε ευχαριστήσω Δανάη για την επίσκεψη στη μονάδα μας παραγωγής καλλυντικών /ETHELEO / και στην Κλινική Μητέρα όπου εργάζομαι!!!
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2024/07/452810558_2584859221686813_1926333609892901570_n-1024x768.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2024/07/452728571_2584859185020150_4931250576293630243_n-768x1024.jpg)