Εκ μέρους των διοργανωτών του φιλικού αγώνα, που πραγματοποιήθηκε εις μνήμην του Χαράλαμπου Βογιατζή, θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε όλους όσους συμμετείχαν και συνέβαλαν με κάθε τρόπο στην επιτυχημένη διεξαγωγή του!
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2023/04/IMG_20230418_185931.jpg)
Το χρηματικό ποσό που συγκεντρώθηκε ανέρχεται στα 356,70€ και δαπανήθηκε για την αγορά τροφίμων, τα οποία θα μοιραστούν σε ευπαθείς οικογένειες της Τ.Κ. Δρεπάνου!
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2023/04/IMG_20230418_141252-768x1024.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2023/04/IMG_20230418_141307-768x1024.jpg)
Στόχος μας να καθιερωθούν ανάλογες δράσεις και να γίνουν θεσμός…ραντεβού του χρόνου με ακόμα μεγαλύτερη συμμετοχή!!!