Κοινωνική δράση της ΟΝΝΕΔ Κοζάνης και της ΔΑΠ-ΝΔΦΚ Κοζάνης ενόψει Χριστουγέννων . Δωρίσαμε τρόφιμα μακράς διάρκειας στην Στεγη Παιδιού Κοζάνης “Άγιος Στυλιανός” ,δείχνοντας έμπρακτα την στήριξη μας στους συνανθρώπους μας που το έχουν ανάγκη .
Στη δράση μας παρευρέθηκε ο πρώην Υφυπουργός Μεταφορών και Υποδομών κ.Μιχάλης Παπαδόπουλος.Επιπλέον τον Υφυπουργό Εσωτερικών κ. Στάθη Κωνσταντινίδη εκπροσώπησε η κ. Έφη Κωνσταντινίδου
Τους ευχαριστούμε πολύ για τη συμμετοχή και την παρουσία τους!
Στέγη Παιδιού Κοζάνης “Ο Άγιος Στυλιανός”
Στάθης Κωνσταντινίδης Βουλευτής
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2023/12/412456568_754887340009742_5218603386554674250_n.jpg)