Ο Εμπορικός Σύλλογος Κοζάνης αποφάσισε την συμμετοχή του στην Πανελλαδική κινητοποίηση της 6ης Απριλίου 2022 , για την στήριξη των επιχειρήσεων από τις επιπτώσεις της τρέχουσας κρίσης.
Ο Σύλλογος μας συμμετέχει στις κινητοποιήσεις ενάντια στην ακρίβεια που έχει κατακλύσει την αγορά, ιδίως των τιμών ενέργειας και καυσίμων η οποία έχει οδηγήσει τις μικρομεσαίες επιχειρήσεις σε οικονομικό αδιέξοδο.
Καλεί όλους τους συναδέλφους να συμμετάσχουν και να δώσουν το παρόν, την Τετάρτη 6 Απριλίου στις 11.00 το πρωί, στη Κεντρική Πλατεία Κοζάνης.
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2022/04/277783461_2012327075638236_3249464632975006547_n.jpg)