Kozanimedia: Ο Λ. Μαλούτας για τη συνεργασία με Μιχαηλίδη & Σημανδράκο: “Ο καθένας αναγκάζεται ή υποχρεώνεται να βάλει νερό στο κρασί του, για να προχωρήσουν κάποια πράγματα μπροστά” – “Αν κρίνω από το έργο που παρουσιάζουμε, θεωρώ πως η συνεργασία ήταν επιβεβλημένη και παράγει έργο” – Βίντεο
Kozanimedia: Ο Λ. Μαλούτας για τη συνεργασία με Μιχαηλίδη & Σημανδράκο: “Ο καθένας αναγκάζεται ή υποχρεώνεται να βάλει νερό στο κρασί του, για να προχωρήσουν κάποια πράγματα μπροστά” – “Αν κρίνω από το έργο που παρουσιάζουμε, θεωρώ πως η συνεργασία ήταν επιβεβλημένη και παράγει έργο” – Βίντεο
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies. Συνεχίζοντας να χρησιμοποιείτε αυτόν τον ιστότοπο, δίνετε τη συγκατάθεσή σας για χρήση cookies. Επισκεφθείτε την Πολιτική απορρήτου και cookie. Συμφωνώ