Αποκομιδή των “έξυπνων ” κάδων ανακύκλωσης της κεντρικής πλατείας με τον ειδικό γερανό που έχει προσαρμοστεί στο απορριμματοφόρο.
![🙏](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td9/1.5/16/1f64f.png)
Θερμές ευχαριστίες στους εργαζόμενους της Υπηρεσίας Καθαριότητας του Δήμου Κοζάνης, που συνεχίζουν άοκνα την εργασία τους παρά τις υψηλές θερμοκρασίες.
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tba/1.5/16/2705.png)
Υπενθυμίζεται, ότι οι υπόγειοι κάδοι της κεντρικής πλατείας (όπως και άλλοι) φέρουν ”Σύστημα Επιτήρησης της Στάθμης Πλήρωσής” τους, για τη βελτίωση του προγραμματισμού της αποκομιδής.