Ετήσια εκδήλωση Δάφνης Πολυμύλου : το Σάββατο 27 Αυγούστου στις 9μμ στο δημοτικό σχολείο Πολυμύλου, ο Νίκος Ζωιδάκης και ο Κώστας Αγέρης, φέρνουν το κέφι στα ύψη, σε μία βραδιά γεμάτη διασκέδαση, εκπλήξεις και πολλά πατατοεδέσματα! Είσοδος 9€, Προπώληση 7€, πληροφορίες και reserve στα τηλέφωνα 6980714917 – 6983474276
Σημεία Προπώλησης:
– Καφέ Sokolata – Κοζάνη
– Καφέ – Restaurant Άλσος – Κοζάνη
– Super Market Κορωνίδης – Δρέπανο
– Καφέ Samel – Πολύμυλος
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2022/08/299208678_559698182615587_3088428630924554321_n.jpg)