Με σχόλιό του σε προ ημερών δημοσίευμα του Kozanimedia (στο οποίο δεν αναφέρθηκε το όνομα της και δεν υπήρχαν φωτογραφίες) για αντιδήμαρχο που έκανε τα ψώνια της με το υπηρεσιακό αυτοκίνητο στο μεγάλο σούπερ μάρκετ “Σκλαβενίτης”, ο Δημήτρης Φουρκιώτης, σύζυγος της Κίκας Mόσχα Χατζημανώλη, αντιδήμαρχου Τουρισμού και Πολιτισμού αναφέρει:
“Παναγιώτη σ ευχαριστώ για τη προσεκτική δημοσίευση καθότι ήμουν έτοιμος να κάνω αναφορά στο ΑΤ Κοζάνης για φωτογράφιση κ πιθανή παρακολούθηση από έναν κύριο με ασημί Subaru, ο οποίος φωτογράφιζε τη σύζυγό μου μαζί με τα παιδιά μου κ χωρίς τη συγκατάθεση μας, στο κλειστό υπόγειο πάρκινγκ του Σκλαβενίτη απέναντι από το γήπεδο.
Κ μπορεί η γυναίκα μου να είναι δημόσιο πρόσωπο αλλά όχι τα παιδιά μου.
Όσο για τα ψώνια στο Σκλαβενίτη, γνωρίζεις ότι η μόνιμη κατοικία μας είναι στη Λευκόβρυση κ την ώρα που έφυγε από το γραφείο της για να πάρει
τα παιδιά μας κ να επιστρέψει σπίτι (20:00+)δεν προλάβαινε να αλλάξει αυτοκίνητο.
Δε την είδατε ούτε στο Βασιλόπουλο ούτε στο Lidl. Γιατί το υπηρεσιακό αυτοκίνητο είναι για τη δουλειά της κ όχι για βόλτες στην αγορά”.
Το σχετικό δημοσίευμα:
Σκλαβενίτης εχει τις καλύτερες τιμες !!
Και αφού η κυρία είναι δημόσιο πρόσωπο όπως λέει γιατί δεν απάντησε η ίδια να βγάλει ανακοίνωση και απάντησε ο σύζυγός της?
Γιατί η αντιδήμαρχος δεν κοιτάει την δουλειά της αλλά το πώς να πάρει το υπηρεσιακό αυτοκίνητο του δήμου Κοζάνης και να κάνει τις δουλειές της…βέβαια στο γραφείο της υπάρχουν πολλές υποθέσεις που πολίτες του δήμου έχουν καταθέσει αλλά πέρα βρέχει…όλοι τους τέτοιοι είναι και ο λαός του δήμου θα τους φάει στην μάπα για αλλά 4 χρόνια…μπορεί όμως και να παραιτηθούν κάτω από την κατακραυγή του κόσμου…γιατί ο κόσμος Ίδη άρχισε να ξεσηκώνεται και αυτό που ενδεχόμενος να γίνει ούτε να το έχουν φανταστεί…η πιο άχρηστη δημοτική αρχή που πέρασε ποτέ από τον τόπο…μόνο κόκκινα χαλιά και πράσινα ρουμπίνια να στρώνουν μπορούν…με τα λεφτά των πολιτών του Δήμου βεβαίως βεβαίως…ο καιρός γαρ εγγύς…
αν δεν προλάβαινε να αλλάξει αυτοκίνητο να μην πήγαινε να ψωνίσει και να πήγαινε την επόμενη μέρα. ή να ψώνιζε κάποιος άλλος ή να έπαιρνε ντελιβερι να της τα φέρουν.
Έχετε ξεφύγει πάρα πολύ νομίζω.Διαβάζεις τι γράφεις η θα μας αναγκάσεις να κάνουμε αναφορά στο κράτος. Αλλη δικαιολογία δεν είχες βγάζεις κ ανακοίνωση θα έπρεπε να ντρέπεσαι όχι να ζητάς κ τα ρέστα.
Μόνο ο …Μαλουτας,θα μπορούσε να χάσει…από αυτούς!!!!
Έχασε και ο Κουζιάκης την πρώτη Κυριακή, ξεχνάς;;;
Καλά να πάθουμε τώρα!
H amaka einai zali… Exoyn megalo orama Gia toys polites.. Re ti psifisate?
Μπράβο καλά κάνατε απλά κλείστε τα αφτιά σας και συνεχίστε το έργο σας ΜΙΑ ΤΡΥΠΑ ΣΤΟ ΝΕΡΟ έργο μηδέν 5 χρόνια ζάχαρη στο δημαρχείο ζωή και κότα.