O Σύλλογος Δικαστικών Υπαλλήλων Πρωτοδικείου Κοζάνης συνεργάστηκε την Παρασκευή 19-4-2024 με την ψυχολόγο κ. Ελένη Χατζηγιαννακίδου για να αναδείξει το θέμα του εργασιακού άγχους που επηρεάζει την καθημερινή των δικαστικών υπαλλήλων.
Η παρουσίαση της κ. Χατζηγιαννακίδου έδωσε στους συμμετέχοντες την ευκαιρία να ανταλλάξουν απόψεις, να αναδείξουν τις δυσκολίες που αντιμετωπίζουν και να εξετάσουν τρόπους αντιμετώπισης αυτού του προβλήματος. Η υποστήριξη και η συμμετοχή όλων ήταν πολύτιμη καθώς προχωρούμε συλλογικά στην προσπάθεια για ένα υγιές και ισορροπημένο εργασιακό περιβάλλον.
Ευχαριστούμε για την στήριξή σας.
Με εκτίμηση
Το ΔΣ του Συλλόγου
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2024/04/IMG_0307-rotated.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2024/04/IMG_0309.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2024/04/IMG_0312-1024x768.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2024/04/IMG_0313-1024x768.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2024/04/IMG_0314-1024x768.jpg)