Η ΑΝΚΟ Δυτικής Μακεδονίας Α.Ε. – Α.Ο.Τ.Α. σας προσκαλεί στην εκδήλωση ενημέρωσης και δημοσιοποίησης του έργου «ΔΙΑΤΟΠΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ Προώθηση της υπεύθυνης αλιείας στην μεταποίηση αλιευτικών προϊόντων» που θα πραγματοποιηθεί την Πέμπτη 21 Δεκεμβρίου και ώρα 17:30 στην αίθουσα του Πολιτισμικού Κέντρου Σερβίων. Στο πλαίσιο της εκδήλωσης θα προηγηθεί στις 16:00 ξενάγηση στην αίθουσα προβολής της Λίμνης Πολυφύτου στο ΚΠΕ Βελβεντού με δωρεάν μεταφορά από και προς το Πολιτιστικό Κέντρο Σερβίων.
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2023/12/Πολιτιστικό-Κέντρο-Σερβίων_page-0001.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2023/12/Πολιτιστικό-Κέντρο-Σερβίων_page-0002.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2023/12/Πολιτιστικό-Κέντρο.jpg)