Ο Κοζανίτης Αντώνης Καρμαζής τερμάτισε σήμερα, Κυριακή, πρώτος στην κατηγορία G στο Ιστορικό Rally Πηλίου 2024.
Να σημειωθεί πως για πρώτη φορά το Ιστορικό Ράλλυ Πηλίου αποτέλεσε έναν από τους πέντε πανελλήνιους αγώνες Regularity της ΕΟΦΙΛΠΑ για το ετήσιο Πρωτάθλημα Ιστορικών Οχημάτων.
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies. Συνεχίζοντας να χρησιμοποιείτε αυτόν τον ιστότοπο, δίνετε τη συγκατάθεσή σας για χρήση cookies. Επισκεφθείτε την Πολιτική απορρήτου και cookie. Συμφωνώ