Πρωταγωνιστής, σε έναν ακόμη χορό, επί πίστας ο δήμαρχος Κοζάνης Γιάννης Κοκκαλιάρης, ο οποίος βρέθηκε το βράδυ του Σαββάτου στον ετήσιο χορό του Εργασιακού Σωματείου ΕΚΑΒ Δυτικής Μακεδονίας. Με το κλαρίνο του Φώτη Τσιοτίκα χόρεψε, μάλιστα, και ηπειρώτικα, όπως το δημοφιλές “Ζαλίζομαι”.
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies. Συνεχίζοντας να χρησιμοποιείτε αυτόν τον ιστότοπο, δίνετε τη συγκατάθεσή σας για χρήση cookies. Επισκεφθείτε την Πολιτική απορρήτου και cookie. Συμφωνώ