Την Τετάρτη 28/2 πραγματοποιήθηκε εσπερίδα στην αίθουσα εκδηλώσεων του 4ου Εσπερινού ΕΠΑ.Λ. Κοζάνης, με βασικό καλεσμένο τον χρυσό Ολυμπιονίκη Πύρρο Δήμα. Το θέμα ήταν ‘Αθλητισμός & Νέοι – Αξίες Διαχρονικές και Σχέσεις Ζωής’. Με την παρουσία της τίμησε την εκδήλωση η Διευθύντρια Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Κοζάνης κυρία Βόντσα Βασιλική και ο Αστυνομικός Υποδιευθυντής Κοζάνης κύριος Ουσταγιαννίδης Παντελής.
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2024/02/IMG-cdf4bc2cd0e01cf3f909844e6b0f8bab-V-2.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2024/02/IMG_20240228_193840-2.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2024/02/IMG_20240228_191942-2.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2024/02/IMG_20240228_191933-2.jpg)