Ανοίγει στην Κοζάνη το νέο “Drummania Kozani” και απευθύνεται σε όσους αγαπούν τα κρουστά και και θέλουν να μυηθούν στον ρυθμικό τους κόσμο! Ο καταξιωμένος ντράμερ, Φώτης Βακουφτσής, με πολύχρονη εμπειρία πλέον έχει τη δική του επαγγελματική στέγη όπου φυσικά κυριαρχούν τα κρουστά! Η μεγάλη παρουσίαση θα γίνει, τη Δευτέρα 22 Απριλίου στις 17:30, στο Θεατροδρόμιο Κοζάνης με φιλοξενούμενους δύο κορυφαίους ντραμιστες τους Riccardo Merlini και Φώτη Γιαννόπουλο, οι οποίοι θα συμμετέχουν σε ένα τρίωρο masterclass.
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2024/04/IMG-0647cd5ae657b2ea54dfa98b4fd90cc6-V-687x1024.jpg)