Kozanimedia: Ξεκίνησε η 7η γιορτή μελιού στην κεντρική πλατεία της Κοζάνης – Μέλι, κεραλοιφες, ρακόμελο και άλλα υποπροϊόντα από τοπικούς παραγωγούς – Βίντεο και φωτογραφίες
Ξεκίνησε η 7η γιορτή μελιού το πρωί του Σαββάτου, στην κεντρική πλατεία της Κοζάνης. Μέλι, κεραλοιφες, ρακόμελο και άλλα υποπροϊόντα από τοπικούς παραγωγούς προσφέρονται στον κόσμο για να δοκιμάσουν αλλά και να αγοράσουν.
Η γιορτή θα διαρκέσει μέχρι και την Κυριακή το βράδυ.
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies. Συνεχίζοντας να χρησιμοποιείτε αυτόν τον ιστότοπο, δίνετε τη συγκατάθεσή σας για χρήση cookies. Επισκεφθείτε την Πολιτική απορρήτου και cookie. Συμφωνώ