“Βούλιαξε” από κόσμο το Πλατανόρρευμα το βράδυ του Σαββάτου, στη μεγάλη δημοτική βραδιά με Τρύφωνα Αναστασίου και Κωνσταντίνα Τούνη, την οποία διοργάνωσε με επιτυχία ο τοπικός Μορφωτικός Όμιλος.
Δείτε τα βίντεο:
Από φίλο της σελίδας Σέρβια Land και του Κοzanimedia
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies. Συνεχίζοντας να χρησιμοποιείτε αυτόν τον ιστότοπο, δίνετε τη συγκατάθεσή σας για χρήση cookies. Επισκεφθείτε την Πολιτική απορρήτου και cookie. Συμφωνώ