Από επιχειρηματία κοντά στην οδό Κωστή Παλαμά, κάτω από την πλατεία Λασσάνη, λάβαμε το παρακάτω σχόλιο διαμαρτυρίας, μαζί με το βίντεο, για το Δήμο Κοζάνης: “Μπορείτε να δημοσιευτεί αυτό το βίντεο μπας και έρθουν να καθαρίσουν τον δρόμο, γιατί η σκόνη δεν παλεύεται και στα καταστήματα δεν μπορούμε να ανοίξουμε την πόρτα… άσε που θα πέσει και κανένας. Έστω τώρα που τελείωσαν να καθαρίσουν. Κάτω από την πλατεία Λασσάνη”!
Δείτε το βίντεο: