Δυο σπουδαίοι κοζανίτες μουσικοί βρέθηκαν το διήμερο 8 και 9 Ιουλιου μαζί με τον μοναδικό Διονύση Σαββόπουλο στο κατάμεστο Ηρώδειο και στο αφιέρωμα για τα 50 χρόνια από την αποκατάσταση της Δημοκρατίας.
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2024/07/TOM_2003.webp)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2024/07/TOM_1971-1.webp)
Πρόκειται για τον σχεδόν…μόνιμο τα τελευταία χρόνια Γιώτη Κιουρτσόγλου, αλλά και για τον συνεχώς ανερχόμενο Σάκη Ντοβόλη, οι οποίοι συμμετείχαν στο συναρπαστικό αυτό διήμερο.
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2024/07/TOM_2090.webp)
Βίντεο και φωτογραφίες δείτε εδώ: