Mε μια όμορφη λαϊκή και έντεχνη βραδιά και παρουσία αρκετού κόσμου ολοκληρώθηκαν το βράδυ της Τετάρτης οι εξαιρετικά επιτυχημένες εκδηλώσεις “Ζήσεια 2024” που διοργάνωσε ο ιδιαίτερα δραστήριος Πολιτιστικός-Μορφωτικός Σύλλογος του χωριού.
Κωνσταντίνα Τεντόγλου, Γιώργος Καζαντζίδης,Κώστας Αντάρας, Νίκος Θεοδωρίδης,Χάρης Μαυρομάτης και Κώστας Κοντός χάρισαν υπέροχες μουσικές στιγμές, με γνωστά και αγαπημένα τραγούδια.
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2024/08/454534455_1038519497659972_3931094203803087505_n-1024x768.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2024/08/454638711_1557240618506192_4526040422012540455_n-1024x768.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2024/08/454638705_861972959164967_6203851096504900388_n-1024x768.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2024/08/455712628_464172309796792_6210226534240014159_n-1024x768.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2024/08/454753072_482778674709926_8684862254154685648_n-1024x768.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2024/08/454142668_444155685250808_2510501748713503248_n-1024x768.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2024/08/455085112_3739375153047546_3602801953362384217_n-1024x768.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2024/08/454496058_2110338749361072_7505764938051775192_n-1024x768.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2024/08/450721150_1168370801065989_181879559192075353_n-1024x768.jpg)
Δείτε τα βίντεο: