Η 4η συνάντηση μοτοσυκλετών στην Κοζάνη είναι γεγονός! Το Ο.ΔΙ.ΚΟ. για ακόμα μια χρονιά διοργάνωσε το καθιερωμένο πάρτυ στα γραφεία του συλλόγου και φυσικά την εντυπωσιακή μοτοπορεία στους δρόμους της Κοζάνης. Δεκάδες αναβάτες προσέφεραν ένα μοναδικό θέαμα στους λάτρεις των δύο τροχών!
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies. Συνεχίζοντας να χρησιμοποιείτε αυτόν τον ιστότοπο, δίνετε τη συγκατάθεσή σας για χρήση cookies. Επισκεφθείτε την Πολιτική απορρήτου και cookie. Συμφωνώ