Με πολύ μεγάλη επιτυχία πραγματοποιήθηκε το βράδυ του Σαββάτου ανήμερα των Θεοφανίων ο ο κοινός χορός του Μορφωτικού-Πολιτιστικού Συλλόγου Άνω Κώμης και του Γυμναστικού Συλλόγου Ελίμειας, στο “Garden Hall” του Κρόκου.
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies. Συνεχίζοντας να χρησιμοποιείτε αυτόν τον ιστότοπο, δίνετε τη συγκατάθεσή σας για χρήση cookies. Επισκεφθείτε την Πολιτική απορρήτου και cookie. Συμφωνώ