Ανέλαβε σήμερα καθήκοντα μια ακόμη νέα ειδικευόμενη ιατρός του παθολογικού τομέα η κ. Βαφείδου Κυριακή, αυξάνοντας έτσι τη δύναμη των ειδικευόμενων ιατρών στους 35 και το σύνολο των υπηρετούντων στους 103.
Της ευχόμαστε καλή δύναμη και ευόδωση των στόχων της.
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies. Συνεχίζοντας να χρησιμοποιείτε αυτόν τον ιστότοπο, δίνετε τη συγκατάθεσή σας για χρήση cookies. Επισκεφθείτε την Πολιτική απορρήτου και cookie. Συμφωνώ