Kozanimedia: Ο αντιδήμαρχος Γ. Ιωαννίδης εξηγεί γιατί “Σκ’ρκα”-“Αη Δημήτρης”-“Λάκκος” και “Πηγάδι” παίρνουν περισσότερα χρήματα από τους άλλους Φανούς-Τι απαντά στο αν “ευνοήθηκαν” φανοί και αν υπάρχει “άνιση αντιμετώπιση” λόγω πολιτικών ή προσωπικών λόγων-“Του χρόνου θα προχωρήσουμε με το…προηγούμενο μοντέλο”-Γιατί καθυστέρησε τόσο πολύ η φετινή αφίσα της Αποκριάς
Ο αντιδήμαρχος Πολιτισμού και Αθλητισμού του Δήμου Κοζάνης Γιάννης Ιωαννίδης βρέθηκε στο δελτίο ειδήσεων του Top Channel και, μεταξύ άλλων, αναφέρθηκε στα ζητήματα που έχουν ανακύψει με τη διοργάνωση της φετινής κοζανίτικης Αποκριάς.
Απίθανος ο Αντιδήμαρχος. Τα έχει χάσει στην αρχή που του θύμισε ο Λάζος ότι και παλιά την τελευταία στιγμή τα έκανε όλα. Και μετά όλο έχουμε άγχος και άγχος και δεν προλαβαίνουμε. Μάζεψε ρε Γιάννη την ειδική σύμβουλο από το Ντουμπάι που κόβει βόλτες τόσες μέρες και άσε μας με το τρέξιμο και το άγχος σου.
Την αφίσα πάλι ο Τέλης θα τη βγάλει,έτσι Ούτε τα προσχήματα ρε μάγκες! Ο έμπειρος του Κοκκαλιάρηο Γιαννάκης έχει κάνει λάθη αρχάριου πολλά μέσα σε ένα μήνα. Θα περιμένουν και μπράβο στο τέλος που με άγχος και πολύ αγωνία έκαναν τον κούκο μπούφο.
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies. Συνεχίζοντας να χρησιμοποιείτε αυτόν τον ιστότοπο, δίνετε τη συγκατάθεσή σας για χρήση cookies. Επισκεφθείτε την Πολιτική απορρήτου και cookie. Συμφωνώ
Ο ένας είναι ο Φανος του Δημάρχου και ο άλλος του κολλητού Βωβου και ο Αντιδήμαρχος μας πουλάει τρέλα!!!!!!!!!!
Τα γραμμάτια των εκλογών τώρα αρχίζουν να εξοφλούνται. Ε Τέλη;
Απίθανος ο Αντιδήμαρχος. Τα έχει χάσει στην αρχή που του θύμισε ο Λάζος ότι και παλιά την τελευταία στιγμή τα έκανε όλα. Και μετά όλο έχουμε άγχος και άγχος και δεν προλαβαίνουμε. Μάζεψε ρε Γιάννη την ειδική σύμβουλο από το Ντουμπάι που κόβει βόλτες τόσες μέρες και άσε μας με το τρέξιμο και το άγχος σου.
Την αφίσα πάλι ο Τέλης θα τη βγάλει,έτσι
Ούτε τα προσχήματα ρε μάγκες!
Ο έμπειρος του Κοκκαλιάρηο Γιαννάκης έχει κάνει λάθη αρχάριου πολλά μέσα σε ένα μήνα.
Θα περιμένουν και μπράβο στο τέλος που με άγχος και πολύ αγωνία έκαναν τον κούκο μπούφο.