Kozanimedia: Ο Σταύρος Καμπουρίδης στο Δ.Σ. Κοζάνης για τα νεκροταφεία: “Μένουν οι νεκροί σε ψυγεία 4 μέρες και περισσότερες και οι συγγενείς δεν ξέρουν πότε θα γίνει η κηδεία “- “Πέρασαν δυο δημοτικές αρχές και δεν έδωσαν λύση…Και η νέα δημοτική αρχή προσπαθεί να το κουκουλώσει” – “Υπάρχουν σοροί που δε μπορεί να βγουν στην 5ετία”-Βίντεο
Ο Σταύρος Καμπουρίδης στο Δ.Σ. Κοζάνης για τα νεκροταφεία: “Μένουν οι νεκροί σε ψυγεία 4 μέρες και περισσότερες και οι συγγενείς δεν ξέρουν πότε θα γίνει η κηδεία “- “Πέρασαν δυο δημοτικές αρχές και δεν έδωσαν λύση…Και η νέα δημοτική αρχή προσπαθεί να το κουκουλώσει” – Βίντεο
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies. Συνεχίζοντας να χρησιμοποιείτε αυτόν τον ιστότοπο, δίνετε τη συγκατάθεσή σας για χρήση cookies. Επισκεφθείτε την Πολιτική απορρήτου και cookie. Συμφωνώ