Πλήθος κόσμου, όλων των ηλικιών, βρέθηκε το βράδυ της Τετάρτης στο κέντρο του Βελβεντού για τα εγκαίνια του εκλογικού κέντρου του συνδυασμού “Βελβεντό-Ενωμένο-Δυνατό” του νυν και εκ νέου υποψήφιου δημάρχου Μανώλη Στεργίου
Δείτε τις φωτογραφίες του Νίκου Βλάχου και του ίδιου του Μανώλη Στεργίου:
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies. Συνεχίζοντας να χρησιμοποιείτε αυτόν τον ιστότοπο, δίνετε τη συγκατάθεσή σας για χρήση cookies. Επισκεφθείτε την Πολιτική απορρήτου και cookie. Συμφωνώ