Kozanimedia: Στην Κοζάνη ο ευρωβουλευτής της “Ελληνικής Λύσης” Εμμανουήλ Φράγκος-“Είμαστε έτοιμοι να κυβερνήσουμε-Θα είμαστε η ευχάριστη έκπληξη στις ερχόμενες ευρωεκλογές”-Βίντεο
Στην Κοζάνη βρέθηκε το Σάββατο ο ευρωβουλευτής της “Ελληνικής Λύσης” Εμμανουήλ Φράγκος, στο πλαίσιο περιοδείας του στην περιοχή, με τον ίδιο, μιλώντας στα τοπικά ΜΜΕ, να αναφέρει, μεταξύ άλλων, πως “Θα είμαστε η ευχάριστη έκπληξη στις ερχόμενες ευρωεκλογές”
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies. Συνεχίζοντας να χρησιμοποιείτε αυτόν τον ιστότοπο, δίνετε τη συγκατάθεσή σας για χρήση cookies. Επισκεφθείτε την Πολιτική απορρήτου και cookie. Συμφωνώ