“Τι γλυκό να σ’ αγαπούν”, ήταν ο τίτλος για το εξαιρετικό,μουσικοθεατρικό αφιέρωμα στον Γιώργο Ζαμπέτα, το οποίο παρουσίασε το απόγευμα της Πέμπτης το Μουσικό Σχολείο Πτολεμαΐδας
Η εκδήλωση θα επαναληφθεί στην Κοζάνη και στη Στέγη Ποντιακού Ελληνισμού στις 19 Μαΐου.
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies. Συνεχίζοντας να χρησιμοποιείτε αυτόν τον ιστότοπο, δίνετε τη συγκατάθεσή σας για χρήση cookies. Επισκεφθείτε την Πολιτική απορρήτου και cookie. Συμφωνώ