Συνεχίζεται μέχρι και αυτή την ώρα (12:00) η φωτιά που ξέσπασε την Παρασκευή σε δύσβατη περιοχή και σε χαράδρα ανάμεσα στη Βωβούσα της Π.Ε. Ιωαννίνων και το Περιβόλι Γρεβενών.
Η πυρκαγιά είναι έρπουσα και η Πυροσβεστική Υπηρεσία Γρεβενών διαχειρίζεται το συμβάν με οχήματα και δυνάμεις.
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies. Συνεχίζοντας να χρησιμοποιείτε αυτόν τον ιστότοπο, δίνετε τη συγκατάθεσή σας για χρήση cookies. Επισκεφθείτε την Πολιτική απορρήτου και cookie. Συμφωνώ