Την ΑΝΚΟ επισκέφθηκε το πρωί της Τρίτης 14 Μαΐου η Υφυπουργός Εσωτερικών κα. Βιβή Χαραλαμπογιάννη συνοδευόμενη από τον Περιφερειάρχη Δυτικής Μακεδονίας Γιώργο Αμανατίδη και τον Βουλευτή Πιερίας της Ν.Δ. Ξενοφών Μπαραλιάκο.
Η κα. Χαραλαμπογιάννη ενημερώθηκε αναλυτικά για το διαχρονικό έργο και προσφορά της εταιρείας στην Δυτική Μακεδονία από τον Γενικό Διευθυντή Αναστάσιο Σιδηρόπουλο και από τα στελέχη της εταιρείας ανά τομέα ευθύνης τους.
Η κα. Υπουργός ξεναγήθηκε στους χώρους της εταιρείας βλέποντας από κοντά όλη την δομή του οργανισμού και δήλωσε εντυπωσιασμένη από την οργάνωση και την επιχειρησιακή ικανότητα της.
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2024/05/ΥΦ.3-Αντιγραφή-1024x768.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2024/05/ΥΦ.2-Αντιγραφή-1024x768.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2024/05/ΥΦ.1-Αντιγραφή-1024x768.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2024/05/ΥΦ.4-Αντιγραφή-1024x768.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2024/05/ΥΦ.6-1024x768.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2024/05/ΥΦ.5-1024x768.jpg)