Ο Άδωνις Γεωργιάδης στο επισκοπείο Κοζάνη έφτασε στο επισκοπείο Κοζάνης προκειμένου να επισκεφτεί τον Μητροπολίτη Σερβίων και Κοζάνης Παύλο. Με μία κίνηση αιφνιδιασμού ο μητροπολίτης Παύλος “απήγαγε” τον Άδωνι Γεωργιάδη και τον πήγε από την Μητρόπολη στο γηροκομείο Κοζάνης να δει την κατάσταση του κτιρίου. Στη συνέχεια επέστρεψαν και κύλησε η διαδικασία βάση προγράμματος όπου ο Υπουργός Υγείας συζήτησε εφ’ όλης της ύλης με τον μητροπολίτη Παύλο.
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2024/05/c1c53334-50fd-4c1d-a102-bf8097dbc13d-1024x768.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2024/05/c3df1007-3d72-48a1-bdc3-378f3299268e-1024x768.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2024/05/4ef51b14-30e9-4f1d-a445-0c40153d8de2-1024x768.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2024/05/8739953e-66c1-427f-9c9f-45d3be18884b-1024x768.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2024/05/01af2f31-ed97-4414-89c4-42c550636bf2-1024x768.jpg)