Πραγματικά απίστευτη είναι από το πρωί της Μ. Παρασκευής η κίνηση στους κεντρικούς δρόμους και στις εισόδους/εξόδους της Κοζάνης, με εκατοντάδες οχήματα να κινούνται στον αστικό ιστό και τα … “μποτιλιαρίσματα” σε αρκετά σημεία να εκνευρίζουν οδηγούς και επιβάτες.
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies. Συνεχίζοντας να χρησιμοποιείτε αυτόν τον ιστότοπο, δίνετε τη συγκατάθεσή σας για χρήση cookies. Επισκεφθείτε την Πολιτική απορρήτου και cookie. Συμφωνώ