![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2024/04/1712220815178-1024x781.jpg)
Στο 18ο Πολυσυνέδριο «ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑ & ΑΝΑΠΤΥΞΗ» που πραγματοποιήθηκε το Σάββατο 30 Μαρτίου 2024, στο PORTO PALACE στη Θεσσαλονίκη, συμμετείχε η Αγροδιατροφική Σύμπραξη Περιφέρειας Δυτικής Μακεδονίας.
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2024/04/1712220815170-1024x683.jpg)
Στόχος ήταν η ανάδειξη των προκλήσεων και των ευκαιριών της Βιώσιμης Ανάπτυξης και Επιχειρηματικότητας μέσα από 6 θεματικές ενότητες.
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2024/04/18ο-ΚΑ-4-1-768x1024.jpg)
Η Αγροδιατροφική Σύμπραξη παρουσίασε στην ενότητα «Βιώσιμη Ανάπτυξη της Υγείας: ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΑΦΟΡΑ (Υγεία – Ευεξία – Διατροφή)» ένα μέρος των προϊόντων των μελών της, τα οποία συνέβαλαν στην πλαισίωσή της.
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2024/04/18-ΚΑ-5-1-768x1024.jpg)
![](https://kozanimedia.gr/wp-content/uploads/2024/04/18ο-ΚΑ-2-1-1024x768.jpg)